Kavak Yelleri Fanatikleri Buluşma Noktası
Merhaba Değerli Ziyaretçim Ben SienSi - Kavak Yelleri Clup Siteme Hoş Geldin
11 Nisan YGS Sınav Soru Cevap Anahtarı ÖSYM 2010 0110
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üye Olmayan Misafirler Forumu Tümüyle Göremez...Lütfen Üye Olunuz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

11 Nisan YGS Sınav Soru Cevap Anahtarı ÖSYM 2010

YazarMesaj
SienSi
Site Kurucusu
Site Kurucusu
SienSi

11 Nisan YGS Sınav Soru Cevap Anahtarı ÖSYM 2010 Empty
MesajKonu: 11 Nisan YGS Sınav Soru Cevap Anahtarı ÖSYM 2010   11 Nisan YGS Sınav Soru Cevap Anahtarı ÖSYM 2010 EmptyCuma Nis. 23, 2010 1:50 pm

2010 YGS Yükseköğretime Geçiş Sınavı soru ve cevapları ÖSYM ile eşzamanlı olarak açıklanmıştır.2010 YGS Soruları ve Cevap Anahtarı sitemize eklenmştir.Sınav sorular ve cevapları saat 15.00 te açıklandı.Alt kısımdan ulaşabilirsiniz.
YGS, Türkiye’de tüm illerde ve bazı ilçe merkezleri ile aynı zamanda KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da 1 milyon 512 bin 450 aday sınava girdi.Toplam 160 sorudan oluşan YGS’de Türkçe, Sosyal Bilimler, Temel Matematik ve Fen Bilimleri testlerinin her birinden 40′ar soru soruldu.YGS SINAV SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YGS sorularına verilen cevaplar her test için ayrı ayrı değerlendirmeye alınacak. YGS’nin değerlendirilmesinde her aday için çeşitli puanlar hesaplanacak. Bu puanlar sınav sistemine göre 6 puan türünden oluşacaktır. Bu puan türleri ise; YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5 ve YGS-6 olacak.
Sınavda 180 ve üzeri puan alanlar, hem meslek yüksekokulu ön lisans programları ile açık öğretim programlarını hem de YGS puanı ile öğrenci alan lisans programlarını tercih edebilecek.
Özel yetenek sınavıyla öğrenci alan yükseköğretim programlarına başvurabilmek için ise YGS puanlarından en az birinin 140 ve üzeri olması gerekecek
Bu soru ve cevaplar, ulusal ve yerel televizyon kanallarında sadece sınavın yapıldığı 11 Nisan 2010 günü, internet sitesinde yayımlandıktan sonra ve 12 Nisan’da bir defaya mahsus olmak üzere kullanılabilecek ve yayımlanabilecek.
Sitede yayımlanacak 2010-YGS test soru ve cevaplarını, belirtilen kurallara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal takibat yapılacak
https://korkusuzkorkak.forumdizini.com

11 Nisan YGS Sınav Soru Cevap Anahtarı ÖSYM 2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 113. bölüm resimleri Nisan 2010
» 24 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumunuz
» 2010 Nisan en ucuz tüketici kredileri
» 16 Nisan 2010 Günlük Burç Yorumları
» Ehliyet sınavı kazananlari 17 nisan 2010