Kavak Yelleri Fanatikleri Buluşma Noktası
Merhaba Değerli Ziyaretçim Ben SienSi - Kavak Yelleri Clup Siteme Hoş Geldin
Arthur Maltazar’ın İntikamı’nın Arkası Yarın mı? 0110
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üye Olmayan Misafirler Forumu Tümüyle Göremez...Lütfen Üye Olunuz...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arthur Maltazar’ın İntikamı’nın Arkası Yarın mı?

YazarMesaj
SienSi
Site Kurucusu
Site Kurucusu
SienSi

Arthur Maltazar’ın İntikamı’nın Arkası Yarın mı? Empty
MesajKonu: Arthur Maltazar’ın İntikamı’nın Arkası Yarın mı?   Arthur Maltazar’ın İntikamı’nın Arkası Yarın mı? EmptyC.tesi Nis. 24, 2010 8:38 pm

Bir film düşünün ki Luc Besson yönetmenliğini yapıyor ama arkası yarın…
Yani çocuğunu alıp gelenler, ya da içindeki çocuğu alıp gelenler, heyecanla Arthur’un yeni macerasını izlemeye geliyor ve film en heyecanlı yerinde bitiveriyor… Nasıl mı yani Kill Bill Volume 1′in en heyecanlı yerinde bitmesi gibi mesela. Kıvanç Tatlıtuğ tam Beren Saat’i öpecekken dizinin bitmesi gibi. Dünya Kupası Finalini izlerken elektriklerin kesilmesi, sevgilisine evlenme teklif edecekken tektaş yüzüğün çalınması gibi gib gibi.
Beklentilerin en yüksek olduğu anda Cem Yılmaz’ın Hokkabazını’nın hiç de güldürmemesi gibi. Arthur’a ben de gittim. Herşey çok güzel başladı. Biraz animasyon biraz reel görüntülerle devam ediyordu. Tam Arthur birşeyler yapacakken hop birden film bitti devamı da Arthur’un bir sonraki macerasında olacakmış… Hadi bakalım o kadar çocuklarını getirenler Luc Besson hayranı aileler analar, babalar ve beklentilerin hepsinin hayal kırıklığına ani bir şekilde dönüşüvermesi beni de bu yazıyı yazmaya itti.
Para tuzağına düşürecek bir tek çocuklar kalmıştı. Sanırım bu film çocuklara daha küçük yaşta hayal kırıklığını öğretebilmek, fazla bekletinin zararlarına alıştırmak ve yeni pazarlama düzenine daha minicikken alıştırmak için ideal bir film olmuş. Ya da bunların hiçbirini düşünmeyelim hadi izleyelim nasılsa Arthur İntikamı’nı alır…
Arthur Maltazar’ın İntikamı’nın Arkası Yarın mı? Img06-300x150
Kaan Gökgöz

https://korkusuzkorkak.forumdizini.com

Arthur Maltazar’ın İntikamı’nın Arkası Yarın mı?
1 sayfadaki 1 sayfası